İkinci el araç satış ve destek hizmetlerini vermek için 2003 yılında Neziroğlu Motorlu Araçlar Tic.Ltd.Şti bünyesinde oluşturulan N2 (Neziroğlu İkinci El), vermiş olduğu yüksek kalitede hizmet ile kısa zamanda, otomotiv sektörünü takip eden herkesin bildiği, güvenilir bir ikinci el araç satış markası haline gelmiştir.

2004 yılında kurumsallaşmasını tamamlayan N2, sahip olduğu satış prensibi ve verdiği hizmetleri ile pazarda satış sıralamasında en üst sıralara oturmuş ve sektöre değişik bir bakış açısı getirmiştir.

Neziroğlu Grubu, 01 Mart 1970 yılında Emekli Piyade Albay NEZİR NEZİROĞLU tarafından “NEZİROĞLU TİCARET” ünvanı ile Skoda kamyonetleri, Jawa ve Station motosikletleri ve yedek parçaları acenteliği yaparak ticari hayata atılmıştır. Kültür Sokak 145/1-B Tandoğan-Ankara adresinde bulunan 24 m2’lik bir bakkal dükkanı devralınarak kurulan şirket, bugün otomotiv piyasasının devleri arasında sayılmaktadır.

Kuruluşundan sonraki yıllarda Skoda, Jawa, BMC ve Lada yetkili satıcılığı ile faaliyetlerini sürdürmüş; 1984 yılında alınan “Isuzu Ticari Araçları Yetkili Satıcılığı” ve 1986 yılında alınan “Renault Yetkili Satıcılığı” ile de büyüme yönünde önemli adımlar atmıştır. 01 Mayıs 2005 tarihinde Hyundai ve hemen sonra Suzuki markasını bünyesine katarak büyümeye devam etmiştir.

Bugün birçok tesis ve yüzlerce çalışanıyla şirketimiz, kuruluşundaki temel prensipleri özenle koruyarak gelenekçi; çağın ötesinde plan ve projeleriyle ise yenilikçi bir çizgide emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Başlangıçtan bu yana otomotiv alanında faaliyet gösteren Neziroğlu Grubu, Renault – Hyundai – Hyundai Truck – Isuzu – Dacia Markaları ve N2(Neziroğlu 2. El), Neziroğlu Exclusive,NS(Neziroğlu Sigorta), Amiral Filo Yönetimi'nden oluşmaktadır.

Neziroğlu Grubu olarak kuruluşumuzun 43.yıldönümünü, yeni nesillere esin vermesini arzu ettiğimiz bir kültür eseri ile kutlamak istedik. Ortaya koyduğumuz bu eser bizlerin gönül verdiği:

Yıllar içinde özenle oluşturulmuş, ünlü Türk tespih sanatcılarının nadide eserlerinden seçilmiş binlerce tespihten meydana gelen Türk Tespih Sanatı – Neziroğlu Koleksiyonu albümleridir.

Paylaştığımız Değerler

  • Müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşı dürüstlük ve sadakat
  • Bireysel ve kolektif olarak yüksek performansa ulaşılmasını teşvik eden takım ruhu
  • Neziroğlu'nun bir parçası olmaktan ve yapılan işten duyulan gurur
  • Çevremizde ve dünyadaki değişimi önceden sezebilen hayal gücü ve yaratıcılık
  • Değer katan, üreten ve başaran insanlar arasında olmak için gerekli hırs ve iddia
  • Durumu yalın ve olduğu gibi değerlendirmek
  • Olumlu ve etkin olmak için gerekli gerçekçilik
  • Müşteriyi birinci sıraya koyan her seviyede mükemmeliyetçilik
  • Değişmeyen yegane şey değişime yatkınlık.


Misyonumuz

" Sürekli yaptığımız şey neyse biz de oyuz.
       O halde mükemmellik bir eylem değil, alışkanlıktır. "

Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, müşterilerimizin ürünlerimize ve firmamıza olan güvenini sürekli kılmak, rekabet gücümüzün sürekliliğini sağlamak, satış ve satış sonrası hizmetlerinde tüm Türkiye genelinde en iyi hizmeti vermek ve lider bir oto yetkili satıcısı olmaktır.